Навигация

11Дек

Забавление

Програма "Българан"

на 25 април от 19.00 часа, Варна, Фестивален комплекс, зала 1
"ИЗНЕВЕРИ В ПОВЕЧЕ" - комедия от Артур Нюфийлд
Режисьор: Емил Марков
С участието на: Христо Гърбов, Албена Михова, Евгени Будинов, Александър Димов, Ернестина Шинова

 

на 26 април от 19.00 часа, Фестивален комплекс, зала 1
"СЪНЯТ НА СМЕШНИЯ ЧОВЕК" по Достоевски
Моноспектакъл на МАРИУС КУРКИНСКИ

 

на 27 април от 19.00 часа, Фестивален комплекс, зала 1
"БИВШАТА ЖЕНА НА МОЯ ЖИВОТ" - комедия от Ж. Баласко
С участието на: Асен Блатечки, Невена Бозукова, Милена Маркова и Стефан Иванов

 

на 3 май от 19.00 часа, Русе, Канев център
КОНЦЕРТ НА ТРИО ТЕНОРИТЕ

 

на 4 и 5 май от 19.00 часа, Фестивален комплекс, зала 1
"ЖЕНА МИ СЕ КАЗВА БОРИС" - комедия от Рафи Шард
С участието на: Станимир Гъмов, Румен Угрински, Стефан Рядков, Ернестина Шинова, Дияна Любенова, Петьо Петков - Шайбата и Жанина Дончева

 

на 4 май от 19.00 часа, Основна сцена
"ВАЛЯТ ПАРИ" - комедия от Себастиен Тиери
Режисьор: Владимир Петков
С участието на: Христо Гърбов, Петя Венелинова, Ралица Костадинова, Косьо Станев

 

на 11 май от 19.00 часа, Основна сцена
"ВИК ЗА ЛЮБОВ" - комедия от Жозиан Баласко
Режисьор: Асен Блатечки
С участието на: Койна Русева, Асен Блатечки, Стефан Иванов и Александър Александров
 
 

на 15 май от 19.00 часа, Фестивален комплекс, зала 1
НАЦИОНАЛЕН ДВОРЕЦ НА КУЛТУРАТА представя
"ЧЕТИРИ" по „Квартет” на Роналд Харвуд
Режисьор: Ивайло Христов
С участието на: Стефан Мавродиев, Пламена Гетова, Меглена Караламбова и Марин Янев

 

на 20 май от 19.00 часа, Основна сцена
"ИСПАНСКА АФЕРА" от Жорди Галсеран
Постановка: Иван Савов  
С участието на: Николета Малчева, Стелиян Николов, Станислава Николова, Димитър Костадинов, Пилю Пилев 

 

на 24 май от 19.00 часа, Фестивален комплекс, зала 1
"СПАНАК С КАРТОФИ" комедия от Золтан Егреши
Режисьор: Богдан Петканин
С участието на: Захари Бахаров, Юлиан Вергов и Владимир Карамазов

 

на 25 май от 19.00 часа, Фестивален комплекс, зала 1
"ИЗНЕВЕРИ В ПОВЕЧЕ" - комедия от Артур Нюфийлд
Режисьор: Емил Марков
С участието на: Христо Гърбов, Албена Михова, Евгени Будинов, Александър Димов, Ернестина Шинова


на 26 май от 19.00 часа, Фестивален комплекс, зала 1
"СТАЯ 1313" - комедия от Рей Куни
Режисьор: Богдан Петканин
С участието на: Руслан Мъйнов, Тони Минасян, Асен Лозанов,  Анелия Луцинова,  Аглика Бояджиева, Димитър Мартинов, Зорница Константинова, Николай Стоименов, Стоян Памуков

 

на 30 май от 19.00 часа, Фестивален комплекс, зала 1
"ГОРКАТА ФРАНЦИЯ" комедия от Жан Ко
Режисьор: Богдан Петканин
С участието на: Александър Кадиев, Александър Дойнов, Катерина Евро, Анелия Луцинова и Фахрадин Фахрадинов

 

 

на 2 юни от 19.00 часа, Основна сцена
"СИРАНО ДЬО БЕРДЖЕРАК"
Режисьор: Бина Харалампиева
С участието на: Герасим Георгиев - Геро, Мариана Крумова, Виттория Николова, Ралица Константинова, Петя Венелинова, Любомир Кънев, Александър Узунов, Ивайло Ненов, Крум Берков, Йовко Кънев, Йордан Крушков, Кадри Хабил, Виктор Иванов, Симеон Дамянов

 


на 8 юни от 19.30 часа, Фестивален комплекс, зала 1
"КОГАТО КОТКАТА Я НЯМА" от Мортимър и Кук
Режисьор: Асен Блатечки
С участието на: Асен Блатечки,Калин Врачански,Силвия Лулчева,Елена Петрова,Мира Бояджиева, Ирен Тодорова

 

на 14 юни от 19.00 часа, Основна сцена
"ИЗКУСТВОТО НА КОМЕДИЯТА" от Едуардо де Филипо
Режисьор: Мариус Куркински
Гастрол на МГТ "Зад канала" - София
С: Петър Калчев, Герасим Георгиев - Геро, Евгени Будинов, Владимир Зомбори, Симеон Бончев, Христо Пъдев, Василена Атанасова, Георги Koстадинов, Владимир Димитров, Стела Ганчева

 

на 15 юни от 19.00 часа, Фестивален комплекс, зала 1
"СТАЯ 1313" - комедия от Рей Куни
Режисьор: Богдан Петканин
С участието на: Руслан Мъйнов, Тони Минасян, Асен Лозанов,  Анелия Луцинова,  Аглика Бояджиева, Димитър Мартинов, Зорница Константинова, Николай Стоименов, Стоян Памуков

 

на 16 юни от 19.00 часа, Фестивален комплекс, зала 1
"ГОДЕЖ" от Цветислав Минкович
Режисьор: Богдан Петканин
С участието на: Александър Кадиев, Димитрина Гинева, Веселин Борисов, Марияна Бранкованова, Георги Стефанов, Валентина Панова, Евгени Стефанов, Николай Сяров, Мария Петрова-Енева, Дочка Братованова, Филип Янев

 

на 21 юни от 19.00 часа, Основна сцена
"КРАДЕЦЪТ НА ПРАСКОВИ" от Емилиян Станев
Режисьор: Бойко Илиев
С участието на: Мариела Топалова, Юлиан Вергов, Марияна Бранкованова, Николай Сяров, Евгени Стефанов, Веселин Борисов

 


на 28, 29, 30 юни от 19.30 часа, Основна сцена
"ГОСПОЖА СТИХИЙНО БЕДСТВИЕ" от Алдо Николай
Режисьор: Николай Атанасов - Шуши
С участието на: Стоянка Мутафова, Адриана Андреева и Николай Атанасов - Шуши

 

на 5 и 19 юли от 19.30 часа, Фестивален комплекс, зала 1
"ЖЕНА МИ СЕ КАЗВА БОРИС" - комедия от Рафи Шард
С участието на: Станимир Гъмов, Румен Угрински, Стефан Рядков, Ернестина Шинова, Дияна Любенова, Петьо Петков - Шайбата и Жанина Дончева

 

на 28 юли от 19.30 часа, Фестивален комплекс, зала 1
КОНЦЕРТ НА ХИЛДА КАЗАСЯН И РУСЕНСКА ФИЛХАРМОНИЯ

 

 

За повече информация ТУК 

16 проекта на Варна

Варна - Европейска младежка столица 2017

Варна - Европейска младежка столица 2017

Фокусът е поставен в сферата на социалните иновации и по-специално върху развитието на социалното предприемачество, разглеждано като инструмент...
още виж всички
Сервизна информация

30.11.2017 | 15:24

Съобщение

От 04-ти декември /понеделник/ се въвеждат временни маршрутни промени в обслужването на линия 10, съобщиха от общинската фирма „Градски транспорт“. След сп. „Хаджи Димитър“,  посока ЖП Гара,...
виж всички