Навигация

24Фев

Забавление

Програма "Българан"

на 25 април от 19.00 часа, Варна, Фестивален комплекс, зала 1
"ИЗНЕВЕРИ В ПОВЕЧЕ" - комедия от Артур Нюфийлд
Режисьор: Емил Марков
С участието на: Христо Гърбов, Албена Михова, Евгени Будинов, Александър Димов, Ернестина Шинова

 

на 26 април от 19.00 часа, Фестивален комплекс, зала 1
"СЪНЯТ НА СМЕШНИЯ ЧОВЕК" по Достоевски
Моноспектакъл на МАРИУС КУРКИНСКИ

 

на 27 април от 19.00 часа, Фестивален комплекс, зала 1
"БИВШАТА ЖЕНА НА МОЯ ЖИВОТ" - комедия от Ж. Баласко
С участието на: Асен Блатечки, Невена Бозукова, Милена Маркова и Стефан Иванов

 

на 3 май от 19.00 часа, Русе, Канев център
КОНЦЕРТ НА ТРИО ТЕНОРИТЕ

 

на 4 и 5 май от 19.00 часа, Фестивален комплекс, зала 1
"ЖЕНА МИ СЕ КАЗВА БОРИС" - комедия от Рафи Шард
С участието на: Станимир Гъмов, Румен Угрински, Стефан Рядков, Ернестина Шинова, Дияна Любенова, Петьо Петков - Шайбата и Жанина Дончева

 

на 4 май от 19.00 часа, Основна сцена
"ВАЛЯТ ПАРИ" - комедия от Себастиен Тиери
Режисьор: Владимир Петков
С участието на: Христо Гърбов, Петя Венелинова, Ралица Костадинова, Косьо Станев

 

на 11 май от 19.00 часа, Основна сцена
"ВИК ЗА ЛЮБОВ" - комедия от Жозиан Баласко
Режисьор: Асен Блатечки
С участието на: Койна Русева, Асен Блатечки, Стефан Иванов и Александър Александров
 
 

на 15 май от 19.00 часа, Фестивален комплекс, зала 1
НАЦИОНАЛЕН ДВОРЕЦ НА КУЛТУРАТА представя
"ЧЕТИРИ" по „Квартет” на Роналд Харвуд
Режисьор: Ивайло Христов
С участието на: Стефан Мавродиев, Пламена Гетова, Меглена Караламбова и Марин Янев

 

на 20 май от 19.00 часа, Основна сцена
"ИСПАНСКА АФЕРА" от Жорди Галсеран
Постановка: Иван Савов  
С участието на: Николета Малчева, Стелиян Николов, Станислава Николова, Димитър Костадинов, Пилю Пилев 

 

на 24 май от 19.00 часа, Фестивален комплекс, зала 1
"СПАНАК С КАРТОФИ" комедия от Золтан Егреши
Режисьор: Богдан Петканин
С участието на: Захари Бахаров, Юлиан Вергов и Владимир Карамазов

 

на 25 май от 19.00 часа, Фестивален комплекс, зала 1
"ИЗНЕВЕРИ В ПОВЕЧЕ" - комедия от Артур Нюфийлд
Режисьор: Емил Марков
С участието на: Христо Гърбов, Албена Михова, Евгени Будинов, Александър Димов, Ернестина Шинова


на 26 май от 19.00 часа, Фестивален комплекс, зала 1
"СТАЯ 1313" - комедия от Рей Куни
Режисьор: Богдан Петканин
С участието на: Руслан Мъйнов, Тони Минасян, Асен Лозанов,  Анелия Луцинова,  Аглика Бояджиева, Димитър Мартинов, Зорница Константинова, Николай Стоименов, Стоян Памуков

 

на 30 май от 19.00 часа, Фестивален комплекс, зала 1
"ГОРКАТА ФРАНЦИЯ" комедия от Жан Ко
Режисьор: Богдан Петканин
С участието на: Александър Кадиев, Александър Дойнов, Катерина Евро, Анелия Луцинова и Фахрадин Фахрадинов

 

 

на 2 юни от 19.00 часа, Основна сцена
"СИРАНО ДЬО БЕРДЖЕРАК"
Режисьор: Бина Харалампиева
С участието на: Герасим Георгиев - Геро, Мариана Крумова, Виттория Николова, Ралица Константинова, Петя Венелинова, Любомир Кънев, Александър Узунов, Ивайло Ненов, Крум Берков, Йовко Кънев, Йордан Крушков, Кадри Хабил, Виктор Иванов, Симеон Дамянов

 


на 8 юни от 19.30 часа, Фестивален комплекс, зала 1
"КОГАТО КОТКАТА Я НЯМА" от Мортимър и Кук
Режисьор: Асен Блатечки
С участието на: Асен Блатечки,Калин Врачански,Силвия Лулчева,Елена Петрова,Мира Бояджиева, Ирен Тодорова

 

на 14 юни от 19.00 часа, Основна сцена
"ИЗКУСТВОТО НА КОМЕДИЯТА" от Едуардо де Филипо
Режисьор: Мариус Куркински
Гастрол на МГТ "Зад канала" - София
С: Петър Калчев, Герасим Георгиев - Геро, Евгени Будинов, Владимир Зомбори, Симеон Бончев, Христо Пъдев, Василена Атанасова, Георги Koстадинов, Владимир Димитров, Стела Ганчева

 

на 15 юни от 19.00 часа, Фестивален комплекс, зала 1
"СТАЯ 1313" - комедия от Рей Куни
Режисьор: Богдан Петканин
С участието на: Руслан Мъйнов, Тони Минасян, Асен Лозанов,  Анелия Луцинова,  Аглика Бояджиева, Димитър Мартинов, Зорница Константинова, Николай Стоименов, Стоян Памуков

 

на 16 юни от 19.00 часа, Фестивален комплекс, зала 1
"ГОДЕЖ" от Цветислав Минкович
Режисьор: Богдан Петканин
С участието на: Александър Кадиев, Димитрина Гинева, Веселин Борисов, Марияна Бранкованова, Георги Стефанов, Валентина Панова, Евгени Стефанов, Николай Сяров, Мария Петрова-Енева, Дочка Братованова, Филип Янев

 

на 21 юни от 19.00 часа, Основна сцена
"КРАДЕЦЪТ НА ПРАСКОВИ" от Емилиян Станев
Режисьор: Бойко Илиев
С участието на: Мариела Топалова, Юлиан Вергов, Марияна Бранкованова, Николай Сяров, Евгени Стефанов, Веселин Борисов

 


на 28, 29, 30 юни от 19.30 часа, Основна сцена
"ГОСПОЖА СТИХИЙНО БЕДСТВИЕ" от Алдо Николай
Режисьор: Николай Атанасов - Шуши
С участието на: Стоянка Мутафова, Адриана Андреева и Николай Атанасов - Шуши

 

на 5 и 19 юли от 19.30 часа, Фестивален комплекс, зала 1
"ЖЕНА МИ СЕ КАЗВА БОРИС" - комедия от Рафи Шард
С участието на: Станимир Гъмов, Румен Угрински, Стефан Рядков, Ернестина Шинова, Дияна Любенова, Петьо Петков - Шайбата и Жанина Дончева

 

на 28 юли от 19.30 часа, Фестивален комплекс, зала 1
КОНЦЕРТ НА ХИЛДА КАЗАСЯН И РУСЕНСКА ФИЛХАРМОНИЯ

 

 

За повече информация ТУК 

17 проекта на Варна

SCF Black Sea Tall Ships Regatta 2016

SCF Black Sea Tall Ships Regatta 2016

    http://www.tallships.bg
още виж всички
Сервизна информация

29.12.2016 | 12:00

Проект на Правилник за организацията и дейността на Общински консултативен съвет по въпросите за младежта

Във връзка със създаването на Общински консултативен съвет по въпросите за младежта към Община Варна, който ще подпомага Кмета на общината при провеждане на общинската политика за младежта...
виж всички