11Дек

Изтегли изображение: [1]  [2]  [3]

СУ „Димчо Дебелянов“ стана победител в състезание за първокласници

06.12.2017 | 12:15

80 първокласници от седем училища във Варна участваха в спортния празник „Бързи и сръчни”, който се проведе в многофункционална спортна зала на Първа езикова гимназия. В отборите се включиха по 5 момчета и 5 момичета, а състезателното трасе включваше – спринтово бягане, слалом между конуси, провиране, прескок и шут с крак на топка във врата, с обща дължина 20 метра.

Шампиони в надпреварата станаха учениците от СУ „Димчо Дебелянов, на второ място се класираха децата от  ОУ „Иван Вазов“ и на трето - ОУ „Ангел Кънчев“. Победителите получиха купи, медали и грамоти. Финалните състезания ще се проведат през пролетта на 2018 година.