18Авг

Изтегли изображение: [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]

ЧОУ „Малкият принц“ победители в състезанията „Бързи и сръчни“ за III клас

21.04.2017 | 11:11

Учениците от Частно основно училище „Малкият принц“ станаха победители в комплексното класиране за III клас в състезанията „Бързи и сръчни“. Децата събраха най-много точки от трите състезания, проведени през учебната 2016/2017 година в многофункционалната спортна зала на Първа езикова гимназия. Второто място е за учениците от СУ „Найден Геров“, а третото – за ОУ „Йордан Йовков“.

Организатор на детските игри са дирекция „Спорт“ към Община Варна с подкрепата на РУО и спонсори. Победителите получиха купи, медали и предметни награди - велосипед, скейтборди, ролери и други. Следващите финални състезания са на 4-ти май за II клас и на 11-ти май за I клас.

16 проекта на Варна

Варна - Европейска младежка столица 2017

Фокусът е поставен в сферата на социалните иновации и по-специално върху развитието на социалното предприемачество, разглеждано като инструмент...
още виж всички
Сервизна информация

13.07.2017 | 15:56

Съобщение

Във връзка с провеждане на концерт на MTV Presents Varna Beach ще бъде преустановено движението на автомобили по ул.„Вълноломна“ от 6:00ч. на 15-ти юли до приключване на мероприятието (около...